Aktualności

Główna

AKTUALNOŚCI

10 March 2023

Nowy Actros dla trenera Daw-Trans 

  Tegoroczny model Actrosa L trafił dziś do naszego trenera Pawła Bartoszyńskiego. Nowy ciągnik wspierać będzie Akademię Daw Transu w szkoleniach początkujących i mniej doświadczonych kierowców.

 

- Bycie trenerem jest bardzo odpowiedzialne – mówi nasz kolega Paweł – Piękne auto to oczywiście wyróżnienie, z którego bardzo się cieszę. Jestem kierowcą od 5 lat, lubię jeździć, długie trasy, nowe miejsca. Sam proces szkolenia jest jednak dużym wyzwaniem, które nie ukrywam przynosi mi trochę stresu. Wspieram młodych kolegów od niespełna roku. Czuję się za nich odpowiedzialny jak za własne dziecko. Muszę być ciągle czujny i przewidujący każdy ruch swojego ucznia. Tu nie ma miejsca na pomyłkę dlatego odpowiedzialność jest jeszcze większa. Robię co mogę, aby przekazać swoją wiedzę młodym chłopakom.

 

- Najnowszy model Actrosa L to komfortowe narzędzie pracy. Ciągnik wyposażony jest w liczne systemy wspomagające bezpieczeństwo – mówi Marcin Kaczmarek, Kierownik Działu Technicznego – Oczywiście systemy nie zdejmują z kierowcy odpowiedzialności, ale mogą skutecznie wspierać go w trudnych sytuacjach, zwłaszcza podczas jazd treningowych. Jestem przekonany, że Paweł i bez tych systemów świetnie sobie radzi. Jest niezwykle opanowany, skupiony, merytorycznie przygotowany. Taki powinien być trener.

 

Przekazany dziś Actros z silnikiem najnowszej generacji wyposażony jest w system Active Brake Assist5, który może automatycznie wywołać całkowite hamowanie, system stabilizujący tor jazdy, asystenta utrzymywania pasa ruchu, asystenta wspomagania koncentracji, elektroniczny hamulec postojowy i oświetlenie led, które doskonale oświetla drogę w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo ciągnik posiada kabinę GigaSpace, komfortowy prawy fotel, przydatny w podwójnej obsadzie, a także postojową klimatyzację.

 

Gratulujemy naszemu trenerowi i życzymy bezpiecznych tras.

 

  1. pl
  2. en
  3. de
daw-trans firma transportowa
daw-trans firma transportowa
daw-trans firma transportowa rogówko toruń transport miedzynarodowy

Erkundigen Sie sich nach dem Transport
+48 56 662 07 02

daw-trans firma transportowa rogówko toruń transport miedzynarodowy

Daw-Trans Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K

Rogówko 114B, 87-162 Lubicz

NIP/TAX ID: PL8792676526

© 2022 Daw-Trans.Wszelkie prawa zastrzeżone!

RODO

Dokumente zum Herunterladen

daw-trans firma transportowa transport międzynarodowy
daw-trans firma transportowa transport międzynarodowy
daw-trans firma transportowa transport międzynarodowy
daw-trans firma transportowa transport międzynarodowy