Flota, diler, serwis Mercedes-Benz

Mercedes-Benz to niezawodna marka, która w segmencie samochodów ciężarowych cieszy się taką samą renomą, jak wśród użytkowników aut osobowych. Ciągniki niemieckiego producenta od lat stanowią o sile floty Daw-Trans. Nasza firma opiera się niemal wyłącznie na nich, nie zapominając jednak, że warto testować inne marki i porównywać osiągi.

Olbrzymie możliwości w zakresie budowania niezawodnego i coraz większego taboru stworzyła współpraca ze spółką "siostrzaną" dla Daw-Trans, czyli Kujawski Truck Center Sp. z o.o. Jest to autoryzowany diler oraz serwis ciągników, autobusów marki Mercedes i Setra, który siedzibę ma w tym samym miejscu, co Daw-Trans.

Dzięki temu flota Daw-Trans jest utrzymywana w doskonałym stanie technicznym. Naprawy pojazdów realizowane są bardzo szybko i przez profesjonalnych serwisantów. Co niezwykle istotne dla naszych Klientów, w przypadku awarii w trasie, możemy natychmiast zareagować. Pracujemy w trybie całodobowym. W każdej chwili możliwe jest wysłanie pojazdu serwisowego, holowanie uszkodzonego pojazdu, a także zapewnienie pojazdu zastępczego.

Kujawski Truck Center oferuje pojazdy ciężarowe (nowe oraz używane) o różnym zastosowaniu oraz szerokim przedziale dopuszczalnego tonażu.

Więcej informacji na www.ktc.mercedes-benz.pl.