Rozwijaj się razem z nami!

Wielu pracowników wspiera swoim doświadczeniem i kompetencjami firmę od lat, co jednocześnie potwierdza, że oni także znajdują w niej satysfakcję z osiągania celów osobistych i długoterminową perspektywę rozwoju. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do wysłania stosownego formularza.

Do uczestniczenia w procesie rekrutacji zapraszamy te osoby, które upatrują swojej przyszłości w ambitnej firmie transportowej działającej na rynku międzynarodowym. Poszukujemy kandydatów, którzy przede wszystkim wykazują się inicjatywą wpisującą się w filozofię "elastyczności" obsługi przez Daw-Trans. Podstawowa zasada, jaką się kierujemy, to "być wartościowym partnerem Klienta i przyczyniać się do rozwoju jego przedsiębiorstwa”.

Firma poszukuje zarówno doświadczonych pracowników oczekujących konkurencyjnych warunków zatrudnienia, jak i osób wchodzących na rynek pracy, których interesuje praca w branży TSL u pracodawcy gwarantującego szybkie pogłębienie wiedzy i praktycznych umiejętności. Stale rekrutowani są również kierowcy - ze stażem oraz Ci dopiero zaczynający pracę w zawodzie, a nawet dopiero ją planujący. Z myślą o tych ostatnich powołaliśmy do życia Akademię Kierowców Daw-Trans.

Zapraszamy do aplikowania. Dołącz do naszego zespołu!