Dołącz do nas!

W 2015 roku powołaliśmy Akademię Kierowców Daw-Trans, w której dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem Liderów poszczególnych działów firmy. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz umiejętnością przekazywania wiedzy przez naszych trenerów szkolimy 30 osób rocznie.

Akademia kierowców została powołana w celu:

  • przygotowania osób, które świeżo uzyskały wszelkie uprawnienia i chcą pracować w zawodzie kierowcy,
  • przygotowania kierowców posiadających uprawnienia, którym brakuje doświadczenia w transporcie międzynarodowym i nadania im jak najwyższych kwalifikacji,
  • podnoszenia kompetencji obecnych kierowców Daw-Trans, by zagwarantować bezpieczeństwo ich udziału w ruchu drogowym, a także przewożonego towaru.


Akademia jest przede wszystkim szansą dla osób, które uzyskały wszystkie wymagane uprawnienia i chciałyby rozpocząć pracę w zawodzie kierowcy w transporcie międzynarodowym. Kilkudniowe wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne pozwolą weryfikować umiejętności przyszłego kierowcy oraz wstępnie przygotować go do pracy na tym stanowisku.

Po zakończeniu zajęć teoretycznych i praktycznych w siedzibie naszej firmy uczeń wyrusza
w trasę z trenerem. Zadaniem trenera jest przekazanie wiedzy w praktyce. Każdy dzień pod okiem doświadczonego nauczyciela pomaga stopniowo stawać się samodzielnym kierowcą. Jazda po Europie, czynności ładunkowo – załadunkowe, wszelkie prace związane z dokumentacją stają się codziennością.

Akademia kierowców Daw Trans to nie tylko zostanie samodzielnym kierowcą, ale również praca na podstawie umowy o pracę i zarobki, które obecnie są bardzo konkurencyjne na rynku pracy. Zarobki początkującego uczestnika Akademii Kierowców porównywalne są z obecną średnią krajową. Trenerzy, również otrzymują dodatkowe wynagrodzenie za przygotowanie do samodzielności ucznia.

Czas trwania Akademii jest dostosowany do potrzeb każdego z Was. To uczniowie określają czas jazdy w podwójnej obsadzie i możliwość przejścia do samodzielnej jazdy.

Jako Akademia Kierowców Daw-Trans nie prowadzimy kursów uzyskania uprawnień, natomiast współpracujemy z jedną z wiodących toruńskich szkół jazdy, pomagając przy uzyskaniu prawa jazdy i wszelkich niezbędnych uprawnień na bardzo atrakcyjnych warunkach.

 

Etapy szkolenia w Daw-Trans:

SZKOLENIE TEORETYCZNE

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

WYJAZDY SZKOLĄCE

  

 

KONTAKT - DZIAŁ HR : Tomasz Wiwatowski

tel.: +48 56 662 07 15

kom.: +48 695 900 299