Daw-Trans konsekwentnie wdraża kolejne elementy swojego programu rozwojowego DT 2016. W "Kujawski Centrum Transportowe", gdzie siedzibę ma autoryzowany serwis KRONE, odbyła się uroczystość przekazania kluczowemu klientowi - firmie Daw-Trans, dwusetnej naczepy KRONE Profi Liner.

Przekazania na ręce właściciela Dawida Kujawskiego dokonali szef sprzedaży POZKRONE - Tomasz Kujawa, dyrektor regionu północ w POZKRONE - Jacek Białobrzewski i opiekun rynku polskiego z ramienia producenta - Mark Posmyk.

Firma Daw-Trans obecna jest na rynku nieprzerwalnie od 2000r. i jest dynamicznie rozwijającym się liderem usług transportowych w regionie. Chcąc podołać wysokim oczekiwaniom klientów, konsekwentnie realizuje założenia o ujednoliceniu i unowocześnieniu floty.

Niezawodność i profesjonalizm są kluczowymi elementami każdego sukcesu, dlatego od samego początku działalności, firma Daw-Trans zdecydowała się na wyłączną współpracę z marką KRONE (park tych pojazdów obejmuje już 125 sztuk). Wykorzystując własne doświadczenie oraz znajomość problematyki rynku, firma Daw-Trans jest w stanie zaoferować kompleksową i profesjonalną obsługę logistyczną. Flotą firmy zarządza Marcin Kaczmarek, który na co dzień nadzoruje pracę najwyższej jakości pojazdów firmy. Są to ciągniki siodłowe marki Mercedes-Benz oraz naczepy skrzyniowo-plandekowe KRONE - modele Profi Liner oraz Mega Liner.

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana to cechy naczepy KRONE Profi Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują niezawodność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność, kluczowe kompetencje polskiego partnera firmy Daw-Trans.